Нінбо Zhenhai Finotek машини Лтд є встановленим компанією з більш ніж 10 років, великого досвіду в галузі гідравліки, надаючи гідравлічний компонентів і деталі машин і механізмів. Finotek поставляє більшість гідравлічного устаткування, Гідроклапани, силові агрегати, гідравлічні пов'язані компоненти, крім будучи великим постачальником для декількох міжнародних компаній в гідравлічних і техніки поля.


Заснована в 2006 році, розвивається себе закрити відносинами з нашими винятковий сервіс і кваліфікованих продуктів. Те, що ми поставляємо продуктів, у тому числі: гідравлічні різноманітті, гідравлічний клапан, гідравлічні системи, гідравлічні енергоблоку, Гідравлічний силовою установкою, гідравлічного устаткування, гідравлічний інструмент.


Ми пропонуємо швидкої реакції на всі наші клієнти вимоги в багатьох областях промисловості, яка покрита: гідравлічні індустрії мобільних додатків, та лісового господарства сільгосптехніки, будівельна техніка, харчової промисловості, підйому, морської, техніка, видобутку, Offshore, пластмаси машини, устаткування для обробки, залізниць, поновлюваних джерел енергії вітру, транспортної галузі розподілу тощо.


Finotek техніка місія:
> Зберігаючи пропонують стандартних і спеціалізованих Гідравліка, систем інженерії рішення для задоволення різних вимог наших покупців
> З досвідченими інженерами запропонувати нашим клієнтам поради, дизайн, Інсталяція або ремонт обслуговування.
> Щоб зберегти надання продукцію за найнижчою вартістю і постійно розвиваємо нашу технологію продуктів. Постійно створюємо довгострокові відносини з нашими клієнтами, допомагаючи нашим клієнтам витрачати їх бізнес і ринку.