Картридж електромагнітний клапан

Картридж електромагнітний клапан
Відомості про продукт

Нінбо Zhenhai Finotek обладнання Ко, Лтд є одним з провідних Китай картридж електромагнітний клапан виробників та постачальників в Китаї, Ласкаво просимо до купити або оптовій налаштованим оптом картридж електромагнітний клапан з нашого заводу.

Картридж електромагнітний клапан у різноманітних функцій і управляється Соленоїд. Картридж електромагнітний клапан робіт згідно з котушки під напругою, або де-під напругою, крихітки котушку в клапані перейшов на блокувати приплив помінялися місцями з боку 2 порту на порт side1 і дозволяє потік від 1 порт до 2 side порту при котушки під напругою.

Finotek картридж електромагнітний клапан доступний для ручне перевизначити функції. Ви хочете ігнорувати, будь ласка натисніть кнопку в першому, твіст в напрямку проти годинникової стрілки а потім відпустіть. У такому положенні картридж типу електромагнітний клапан залишаються відкритими в муніципалітет розрядки шлях. Якщо повернення до нормальної роботи, натискаєте на кнопку ще раз, поворот ручку в напрямку за годинниковою стрілкою і реліз, перевизначити буде розрядки в заблокованому стані.

Технічні характеристики картридж електромагнітний клапан:

Макс. Операція тиску: 20.7Mpa, 207bar

Макс. Розхід: 4.4Gpm/16.7Lpm при тиску 6.9bar / 100 фунтів на квадратний дюйм

Клапан внутрішнього витоку: Макс 82cc /min.. на 20.7Mpa

Клапан робоча температура:-22 ° F до 250 ° F (30 ° С до + 120 ° C)

Діапазон зміни напруги Соленоїд: толерантності напруги від 90% 110%.

Середній: Мінеральній основі рідини кращеРозслідування