Гідравлічні картридж клапан

Гідравлічні картридж клапан
Відомості про продукт

Нінбо Zhenhai Finotek обладнання Ко, Лтд є одним з провідних Китай гідравлічні картридж клапан виробників та постачальників в Китаї, Ласкаво просимо до купити або оптовій налаштованим оптом картридж гідравлічний клапан з нашого заводу.

Гідравлічні картридж клапан призначена для функції як важкі навантаження Холдинг, нагнітальний клапан в додатку блокування де вимагає нижче внутрішній витоку. Хоча картридж гідравлічний клапан використовує при застосуванні навантаження позиції, блок-схеми господарстві щодо проведення навантаження при крихітки котушку в правильному положенні з Соленоїд в знеструмленні положенні, руху рідини між портом 3 і 1. Коли Соленоїд під напругою, клапан котушку перейшов на правильному положенні, дозволяє потік від 2 порту до 1 порт і блоків на 3 порту в той же час.

Ми настійно рекомендуємо встановити 3 порту як вхідний порт замість 1 порт, як 1 порт напірна повністю.

Finotek гідравлічний клапан картридж є 3 речі, 2 позиції картридж клапан, прийняти з важкої обов'язком Соленоїд з загартованої точність бобіну для більш тривалий термін служби. Високоефективний мокрій Арматура будівництво Соленоїд, з обов'язковим котушки напруги і терміналами з гарантією якості гідравлічний клапан картридж, клапан доступна з ручним перевизначити і загальні рота промисловості.

Технічні характеристики гідравлічні картридж клапана:

Макс. Операція тиску: 20.7Mpa, 207bar

Макс. Розхід: 3Gpm / 11,4 Lpm при тиску 6.9bar / 100 фунтів на квадратний дюйм

Клапан внутрішнього витоку: Макс 82cc /min.. на 20.7Mpa

Клапан робоча температура:-22 ° F до 250 ° F (30 ° С до + 120 ° C)

Діапазон зміни напруги Соленоїд: толерантності напруги від 90% 110%.

Середній: Мінеральній основі рідини кращеРозслідування