Колектори гідравлічні клапанного блоку OEM Китай виробник

Колектори гідравлічні клапанного блоку OEM Китай виробник
Відомості про продукт


Finotek є anISO9001 сертифікованих, компанія також є надійним підрозділу в якості продукту, затвердженим технічний нагляд бюро. Finotek powerequipped з передових верстати з ЧПУ і професійних техніків, проектування, розробки і виробництва гідравлічного контрольний компоненти і повні комплекти аксесуари allby, сама.
Finotek гарна якість продуктів в даний час продаються по всьому Китаю і поширення в Європі, США, середнього Сходу і Південно Східної Азії.
Finotekproducts з гарною якістю поширення не тільки протягом у Китаї, але також є слід створити процвітаючу майбутнє з друзями по всьому світу досягти в Європі, США, середині сході і Південно-Східної Aisa.Finotek.

Гідравлічний розподільник блок використовується для регулювання тиску, обсягу і напрямок; Це однозначно розроблений з гарною якістю і продуктивності. Ми можемо виробляти різні види транспортних засобів Гідравлічний блок; Ми просунулися з ЧПУ фрезерування машина, обробні центр і спеціалізованих дизайну, виробництва і контролю якості команди.

Основні технічні характеристики:
Матеріал: Сплав заліза або алюмінію
Ми приймаємо індивідуальні малювання або зразки.


Процес виробництва:
Точність обробки
Виробництво ЧПУ-токарно-фрезерні
Виробництво відсічення операцій
Вторинний операцій
Будинку CAD/CAM
Лиття й кування, Механічна обробка
Зовнішньої обробки
Гальванічне
Оздоблювальні
Термічної обробки
Центр менше і нитка шліфувальні
Протягування
Притирання
OD шліфувальні


Розслідування