Гідравлічний блок

Гідравлічний блок
Відомості про продукт

Нінбо Zhenhai Finotek обладнання Ко, Лтд є одним з провідних Китай Гідравлічний блок виробників та постачальників в Китаї, Ласкаво просимо до купити» або «заблокувати гідроциліндрів оптовій налаштованим оптом від нашої фабрики.

Гідравлічний блок це клапанного блоку до fit subplate монтується, модульні клапан або картридж стиль Гідроклапани. Гідравлічний блок з різних портах і отвори в основному для кожного виду клапанів і subplate. Гідравлічні моноблока дизайн буде мати можливість встановити всі ходи і гідравлічний клапан в його невід'ємною системою, яка підтримує одну або більше десяти клапани монтувався або в, кожен Гідравлічний блок також бути доступні для підключення кожного інші якщо схожої форми так, щоб до повного гідравлічної системи.

Finotek конструкцій і виробництво Гідравлічний блок за сприяння ЧПУ технології, заощаджуючи час і обробки вартості, яка допоможе нашим клієнтом є дуже конкурентоспроможною, для підтримки їх служби гідравлічні ринку. Для будь-якого стандартних і спеціальних Гідравлічний блок зверніться до нас для вашого конкурентну гідравлічні блоки.

Технічні характеристики Гідравлічний блок:

Потужність: нафтою гідравлічні

Марка: Finotek або OEM

Макс. Операція тиск: алюмінієвий гідравлічні клапанного блоку алюмінію з 21Mpa(210bar), гідравлічні різноманіття в сталь з 350Mpa(350bar) або вище

Макс. Розхід: від 0 до 1200 мл/хв.

Клапан доступні: модульні гідравлічні електромагнітний клапан, різьбові з'єднання гідравлічні картридж Соленоїд vavle, інші subplate клапан

Медіа температура: -30 до перепаду (° C) для NBR ущільнювальні кільця

Рекомендується середній фільтрації: ISO 4406 стандартних, чистота клас: 20/18/15


Розслідування