Електромагнітний клапан блок

Електромагнітний клапан блок
Відомості про продукт

Нінбо Zhenhai Finotek обладнання Ко, Лтд є одним з провідних Китай електромагнітний клапан блок виробників та постачальників в Китаї, Ласкаво просимо до купити або оптовій налаштованим оптом електромагнітний клапан блок з нашого заводу.

Електромагнітний клапан блок дизайн і виготовлений, бо монтується гідравлічний клапан, який не є обов'язковим для модульного монтажу клапан або картридж, ввертной різьбові клапан. Електромагнітний клапан блок виготовлені із сталі або алюмінію плити або барів або високоміцного чавуну, блок є дрель як креслення покликана забезпечити ланцюга контури і течуть канал, на якому електромагнітний клапан зможете бути місця, як бажаний, деякі соромляться обробки що пробурених проходи повинні бути прямими, таким чином, деякі auxillary отвори повинні бути зроблені як на його функціонувати.

Finotek електромагнітний клапан блок прийняти модульної vavle із subplate монтажу, від 1 шт клапан для більш ніж 10 Соленоїд клапани доступні, також картридж гідравлічний клапан доступний буріння стандартних і спеціальних порожнин в блоці поверхню. Все, що Finotek електромагнітний клапан блоку це штрафу обробки поверхні і точності виробництва.

Технічні характеристики електромагнітний клапан блоку:

Потужність: нафтою гідравлічні

Марка: Finotek або OEM

Макс. Операція тиск: алюмінієвий гідравлічні клапанного блоку алюмінію з 21Mpa(210bar), гідравлічні різноманіття в сталь з 350Mpa(350bar) або вище

Макс. Розхід: від 0 до 1200 мл/хв.

Клапан доступні: модульні гідравлічні електромагнітний клапан, різьбові з'єднання гідравлічні картридж Соленоїд vavle, інші subplate клапан

Медіа температура: -30 до перепаду (° C) для NBR ущільнювальні кільця

Рекомендується середній фільтрації: ISO 4406 стандартних, чистота клас: 20/18/15


Розслідування