Картридж ручного насоса

Картридж ручного насоса
Відомості про продукт

Нінбо Zhenhai Finotek обладнання Ко, Лтд є одним з провідних Китай картридж рука насос виробників і постачальників в Китаї, Ласкаво просимо до купити або оптовій налаштованим оптом картридж ручного насоса від нашої фабрики.

Картридж ручного насоса є картридж стилі, управляється насосних ручкою, пов'язаних з корпусом. Насос ручкою доступна безкоштовно знімний або замкненою картридж рука насос. Висока гідравлічного тиску і витрати створюється за ручку насос, тиск коливається від 0Mpa до 25Mpa, течією вгору 20cc в за хід. Ручка обведення, штовхаючи буде заповнити насос і протилежному напрямку обведення скидів гідравлічної рідини гідравлічні потоками від 1 порт 2 порт і чек від 2 до 1 зворотного тиску. Finotek картридж ручного насоса полягає перевага нижній витік Холдинг і більше тиск, зберігаючи і легко операції.

Finotek картридж рука насос розроблений вище вимогливих і надійні робочі вимога промислового призначення. Основні частини контакти розділ є багато точність обробки, fit і загартовані для довше послугу, як. Монтування картридж ручним насосом доступна з обертання з 360˚ і без обмежень. Нормальний ущільнення, Буна N як основні o-Ring, також, у тому числі тефлон, Вітону для необов'язкове.

Технічні характеристики картридж ручного насоса:

Потужність: нафтою гідравлічні

Марка: Finotek або OEM

Макс. Операція тиску: 21Mpa

Потік (за тактний цикл): 10cc / за хід, або Факультативний

Встановлення позиції: різьбові з'єднання, немає бази для фіксованого положення

Картридж рука насос порожнини: розміром 10-2

Медіа температура: -30 до перепаду (° C) для NBR ущільнювальні кільця

Рекомендується середній фільтрації: ISO 4406 стандартних, чистота клас: 20/18/15


Розслідування