Ручний насос гідравлічний

Ручний насос гідравлічний
Відомості про продукт

Нінбо Zhenhai Finotek обладнання Ко, Лтд є одним з провідних Китай ручний гідравлічний насос виробників і постачальників в Китаї, Ласкаво просимо до купити або ручного гідравлічний насос оптовій налаштованим оптом від нашої фабрики.

Ручний гідравлічний насос зазвичай встановлюється в насос танків для завершення Гідравлічний силовою установкою, цей стиль керівництва гідравлічний насос універсальний енергоблоку, бо однобічної дії Циліндри гідравлічні встановлений з фланцеві в надійно. Finotek вручну гідравлічний насос пропонує точності виробництва, надійний в основному широкий спектр гідравлічного устаткування, насос доступна для незалежних використання вручення або як піднімального або як резервне копіювання Гідравлічна силова джерел у разі відмови живлення.

Ручний гідравлічний насос Finotek можуть бути оброблені вгору і вниз з експлуатації важеля, безперервний вихідний тиск масла. Насос надає користувачам з дуже простий і зручний установки, різні боки може Багатопортові тиску масла виводу для користувачів, щоб забезпечити зручний зв'язок труб бажано вибором. Налаштований з розвантаженням клапани дозволяють користувачеві зручно і легко контролювати привід. Подвійний структури працює ефективно скоротити операційні сили операційні важіль, ручний гідравлічний насос може бути використаний як інше джерело живлення і гідравлічних електричної системи в якому поєднання різних гідравлічних систем, простота обслуговування, високу надійність.

Основні характеристики ручної гідравлічний насос

Потужність: нафтою гідравлічні

Марка: Finotek або OEM

Макс. Операція тиску: 28Mpa, 280bar

Потік (за тактний цикл): 25, 45, 65cc / за хід, або Факультативний

Медіа температура: -30 до перепаду (° C) для NBR ущільнювальні кільця

Рекомендується середній фільтрації: ISO 4406 стандартних, чистота клас: 20/18/15


Розслідування