Картридж колектор розподільника

Картридж колектор розподільника
Відомості про продукт

Нінбо Zhenhai Finotek обладнання Ко, Лтд є одним з провідних Китай картридж клапан різноманітті виробників та постачальників в Китаї, Ласкаво просимо до купити або оптовій налаштованим оптом картридж клапан многовидів від нашої фабрики.

Картридж розподільника є фокус на різноманіття з картридж клапан з'єднання для гідравлічних компонентів в гідравлічній системі, такі як Гідронасоси, циліндри, гідравлічні силові агрегати, гідравлічні одиниці. Finotek колектор розподільника картридж може забезпечити не тільки різноманітті блоку, але й колектор з клапан для необов'язкові для надання допомоги різних попиту в гідравлічних силових установок. Картридж розподільника доступне SAE, BSPP, МЕТРИЧНА як різьбові порт конфігурації відповідно до різних трубопроводу або гідравлічні сполучні лінії.

Finotek також виробляє Користувальницькі картридж vavle многовид служити повний спектр гідравлічні агрегати і здатність, 3D програмне забезпечення і найбільш ефективним клапан многовидів, спроектовані, машини, зібраний і всі випробування перед передачею додатків.

Технічні характеристики картридж розподільника:

Макс. Операція тиск: Гідравлічний різноманіття в алюмінієвих матеріали для гідравлічного тиску 21Mpa(210bar), гідравлічні різноманіття в сталі або чавуну матеріали для гідравлічного тиску 350Mpa(350bar), і більше

Портований позиції: та нижньої

Різьбові доступні: SAE, BSPP, MPT або метрична система

Макс. Розхід: від 0 до 1000 мл/хв.

Гідравлічний розподільник доступні: Гідроклапани модульна і гідравлічних картридж клапани

Клапан робоча температура:-22 ° F до 250 ° F (30 ° С до + 120 ° C)

Діапазон зміни напруги Соленоїд: толерантності напруги від 90% 110%.

Середній: Мінеральній основі рідини краще


Розслідування