Гідравлічний розподільник многовид

Гідравлічний розподільник многовид
Відомості про продукт

Нінбо Zhenhai Finotek обладнання Ко, Лтд є одним з провідних Китай гідравлічний клапан різноманітті виробників та постачальників в Китаї, Ласкаво просимо до купити або гідравлічні розподільника оптовій налаштованим оптом від нашої фабрики.

Гідравлічні розподільника колись колектору з невід'ємною система, яка монтується кілька Гідроклапани або приводи для досягнення певної дії вимога. Є багато функцій для гідравлічних розподільника розвантаження гідравлічний клапан тиску многовидів, гідравлічний тиск брелків гідравлічні многовидів, гідравлічний насос безпосередньо змонтований різноманітті блок для Послаблення тиску, або будь-які інші функції стандартних і спеціальних дизайн різноманітті.

Гідравлічні розподільника, виготовлений за Finotek мала і вплив дизайн зберегти простір кімнати в гідравлічній системі, нашому різноманітті покращує Шланги гідравлічні маршрутизації і значною мірою зменшує кількість гідравлічного пара або різьбові роз'ємів і зменшити вірогідність гідравлічні витоку.

Технічні характеристики гідравлічні розподільника:

Макс. Операція тиск: Гідравлічний різноманіття в алюмінієвих матеріали для гідравлічного тиску 21Mpa(210bar), гідравлічні різноманіття в сталі або чавуну матеріали для гідравлічного тиску 350Mpa(350bar), і більше

Портований позиції: та нижньої

Різьбові доступні: SAE, BSPP, MPT або метрична система

Макс. Розхід: від 0 до 1000 мл/хв.

Гідравлічний розподільник доступні: Гідроклапани модульна і гідравлічних картридж клапани

Клапан робоча температура:-22 ° F до 250 ° F (30 ° С до + 120 ° C)

Діапазон зміни напруги Соленоїд: толерантності напруги від 90% 110%.

Середній: Мінеральній основі рідини краще


Розслідування