Управління гідравлікою клапан відбору керівництво

Специфікації конвейєри клапанів, максимальний тиск в системі і засновані на фактичних потік через клапан і враховуючи клапан контролю ефективності, стабільності та порту розмір, розміри, установка, підключення, операція тощо, вибрати з зразки продукції або каталогу. Підтримка всіх типів конвейєри клапани в гідравлічній системі міркування є наступні:

1, фактичні потік Гідравлічний розподільник

Фактична потік гідравлічний клапан, пов'язаних з контуром серій, а паралельно: обтікають замикання в серії і паралельно потік дорівнює потік масла та олії. Крім того, один стрижень гідроциліндрів системи слід звернути увагу до поршня назовні і прибраному коли повернення мастило потоку: штуцер безкоштовно стрижень назад в масло і розширених співвідношення стрижня повернення масла потоку, дорівнює співвідношення дві області.

2 рейтинг і номінальний потік, оскільки гідравлічний клапан тиску

Управління гідравлікою клапан тиску рейтинг і номінальний потоку потрібно закрити замість використання тиску і витрати. Для систем з високою надійністю вимоги клапан тиску рейтинг повинна бути вище, ніж тиск більше. Якщо номінальний тиску і витрати менше тиску і витрати, викликані гідравлічні затискна клапани і гідравлічних power і негативно впливати на якість роботи; для секвенування клапан і тиск скорочення клапан системи, яка використовує потік не повинна бути набагато менше, ніж номінальний потік, в іншому випадку вібрації або інші нестабільності. Потік клапан, варто звернути увагу на мінімального потоку.