Герметичний елемент гідравлічного клапана є гарним чи поганим чинником

Герметизаційний елемент гідравлічного клапана є хорошим чи поганим чинником

Гідравлічний клапан насправді є гідравлічною трансмісією, яка використовується для контролю тиску рідини, потоку та напрямку компонентів. Гідравлічний клапан ущільнювальний елемент пошкодження є загальним явищем, головним фактором є домішки в робочій рідині. Ці домішки фрезеруються між ущільнюючими елементами, що призводить до витоку клапана. Тому іноземні країни запропонували відповідний рівень гідравлічних компонентів, повинні використовуватися з відповідною точністю фільтра. Вони думають, що компоненти ущільнювачів насосів 5um, якщо точність фільтра 3 / мкм фільтра, термін служби гідравлічного клапана може бути покращений на 10 у 10 разів.

= Використання гідравлічних характеристик клапана та терміну служби клапана пропонованих вищих вимог. В даний час термін служби клапана вимірюється загальною швидкістю потоку емульсії, що проходить через випробовувальний клапан, а також кількості часу відкриття та закриття клапана в умовах фільтра з 120 сіткою та магнітним фільтром. Але насправді внутрішній тест типу і фактичні результати фактичної різниці між великим. Зараз багато країн у формі експериментальних, підвищених вимог щодо захисту від забруднення, деякі в емульсії в відповідне вугілля, а деякі додає механічних домішок.

З цією метою важливе значення має потреба в застосуванні нової протизапальної здатності, підходить для підземних умов роботи герметизуючого елемента, а не тільки збереження витрат на технічне обслуговування та підвищення продуктивності замовника.