Xugong дорога ролика гідравлічний клапан провал як ремонт

Коли гідравлічний клапан одиниці не вдається, він повинен просити професійний ремонт, якщо необхідно замінити пошкоджений частин для нормальної роботи обладнання; такі як гідравлічні масляного фільтра для фільтрації точність нижче, або фільтри за збиток, чистота гідросистеми, перекачування чистої гідравлічні масла і масляного фільтра з високою точністю.

(1) підключення і ексцентричний пристрій Вібрація мотора муфти перший вібрації двигуна з валом сплайн муфти підключень порушуються. Такі випадки рідкісні, зазвичай з'являється на нову машину, в основному через вібрації між колесом і частини коаксіальний кабель, вертикальності, серйозна помилка або через нульовий частин вібраційний колесо болт перелому або послаблення викликані. Після важких зносу нейлону. Нейлону матеріалу, муфти сили проблеми або ексцентричний пристрій coaxiality серйозні дисперсію, може призвести до початку пошкодження нейлону рукав, Вібрація системи немає Вібрація, вібрація викликані слабкому або коливань спорадичні невдачі.

(2) коливання Підшипники змащення, охолодження, очищення, безпосередньо впливає на термін служби Підшипники, опори змащення в дуже короткий час, серйозні зносу, а також шуму.